Laboratoria przyszłości

Startują największe w historii dotacje na wyposażenie pracowni STEAM!

mBot 2

Nowy, potężny, najlepszy w klasie!

- Programowany w Python3, microPython i Scratch
- Nowy system Smart Sensors
- Szybki wielowątkowy procesor i 8MB pamięci
- Funkcje sieciowe dzięki WiFi

CyberPi

Mikrokontroler z WiFi
do nauki programowania, robotyki i eksperymentów
ze sztuczną inteligencją

previous arrow
next arrow
Slider

Robotyka, programowanie, STEM

Prowadzisz lub chcesz rozpocząć zajęcia z robotyki i programowania w swojej szkole? Mamy wszystko czego potrzebujesz.

Kursy i szkolenia

Dzięki kursom w formule e-learningu pracujesz w swoim tempie odkrywając tajniki robotyki. W ofercie kursy indywidualne i szkolenia dla rad pedagogicznych.

Scenariusze lekcji

Scenariusze lekcji przygotowane w oparciu o ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć z robotami.

Wyposażenie pracowni

Roboty systemu makeblock zyskały już uznanie ponad 20.000 szkół na całym świecie. Stosowane są na każdym etapie edukacji. Wyróżnia je niezwykle wytrzymała metalowa konstrukcja i otwarte,  popularne środowiska programistyczne jak Scratch, Arduino i Python.

mBot Explorer Kit

Robot edukacyjny STEAM dla początkujących

mBot sprawia, że nauka programowania jest prosta i przyjemna.
Z pomocą prostych narzędzi i instrukcji krok po kroku dzieci mogą zbudować i modyfikować robota doświadczając radości tworzenia.
Poznają różne konstrukcje robotów i moduły elektroniczne. Opanują podstawy programowania blokowego i rozwiną swoje umiejętności logicznego myślenia i projektowania.

Już ponad 1 milion uczniów na całym świecie korzysta z mBota ucząc się programowania.

mTiny

Robot dla edukacji wczesnoszkolnej

mTiny to najnowszy robot Makeblock stworzony dla przedszkolnej i wczesnoszkolnej edukacji dzieci. Innowacyjny sterownik mTiny Cyfrowe Pióro to narzędzie do kodowania, które ćwiczy logiczne myślenie dzieci i umiejętności rozwiązywania problemów. Wykorzystując karty kodowe i interaktywne maty tematyczne pomaga dziecku w odkrywaniu, postrzeganiu i tworzeniu poprzez wysoce stymulujące i zabawne gry.

Zestaw do kodowania mTiny zwiększa zainteresowanie dzieci nauką matematyki, języka angielskiego, muzyki i innych przedmiotów oraz inspiruje je do zdobywania umiejętności niezbędnych w erze cyfrowej.

HaloCode

Miniaturowy mikrokomputer z WiFi

Makeblock Halocode to jednopłytkowy komputer zaprojektowany do nauki programowania. Dzięki wbudowanym modułom WiFi i Bluetooth oraz zintegrowanym czujnikom nadaje się szczególnie do eksperymentów z AI (sztuczna inteligencja) oraz IoT (internet rzeczy). Do wyboru graficzne programowanie w mBlock/Scratch oraz Python. Współpracuje z systemem czujników Makeblock mBuild.

Zalecany dla uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych.

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/halocode_bez_tla.png

Najczęściej wybierane zestawy robotów

 

Proponowane zestawy skonfigurowane na bazie doświadczeń w ponad 700 szkołach w Polsce. Programowane w Scratch i Arduino, zawierają wszystko co niezbędne do rozpoczęcia fascynującej przygody z robotyką w Twojej szkole. Oprócz robotów znajdziesz w nich akumulatory, ładowarki, starannie dobrane dodatkowe moduły rozszerzajace a przede wszystkim kursy on-line, które pomogą Ci przygotować się do prowadzenia zajęć.