Laboratoria przyszłości

Pracownie robotyki makeblock education

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości organy prowadzące szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe warte ponad 1 miliard złotych, dzięki któremu miliony polskich uczniów będą mogły uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności. Wsparcie będzie przekazane jeszcze w 2021 roku w całości z góry - bez konieczności wniesienia wkładu własnego.

Mikrokontrolery z czujnikami i akcesoria

Robotyka

Zestawy konstrukcyjne Makrespace 2.0

Mikrokontrolery, moduły, czujniki, metalowe elementy konstrukcyjne, silniki, przekładnie, serwomechanizmy... Zrealizujesz każdy projekt STEAM na zajęciach dodatkowych, przygotujesz zaawansowane roboty na konkurs czy po prostu wzbogacisz lekcje o dodatkowe ćwiczenia. Twoim uczniom na pewno nie zabraknie materiału do realizacji  swoich pomysłów.

 

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2021/10/Makerspace_1200_450-1.jpg

Indywidualna konfiguracja - zadzwoń po wycenę 604 146 349