Laserbox Rotary

Urządzenie do laserowego cięcia i grawerowania

Intuicyjna obsługa dzięki wbudowanej kamerze i dedykowanemu oprogramowaniu. Bezpieczne w użytkowaniu, idealne do pracy w szkole i domu.

Laserbox Rotary

uwolnij swoją kreatywność

Łatwy w obsłudze

Nie musisz być ekspertem od projektowania CAD. Tryby pracy "narysuj i wytnij" oraz "skopiuj wzór" otworzą świat laserowego cięcia i grawerowania nawet niedoświadczonym użytkownikom.

Bezpieczny i ekologiczny

Wbudowane zabezpieczenia przed przypadkowym otwarciem urządzenia oraz układ oczyszczania powietrza z wymiennymi filtrami sprawiają, że używanie  Laserbox w szkole i w domu jest komfortowe i bezpieczne.

Szybki i precyzyjny

Laser CO2 o mocy 40W pozwala cięcie i grawerowanie różnych materiałów z szybkością 350mm/s i precyzją 0,05mm. Wbudowana kamera i dedykowane oprogramowanie pozwalają na ciągłe monitorowanie postępów pracy.

Narysuj i wytnij

Narysuj swój projekt bezpośrednio na papierze lub innym materiale. Zaznacz na czerwono linię cięcia, a na czarno grawerowania. Jeśli użyjesz dedykowanych materiałów Laserbox urządzenie rozpozna jego kod kreskowy i automatycznie ustawi odpowiednie parametry cięcia i grawerowania. Włóż swój rysunek do urządzenia, naciśnij przycisk, a Lesrbox przystąpi do pracy.

Skopiuj wzór

Dzięki wbudowanej kamerze xTool Laserbox może zeskanować rysunek znajdujący się na powierzchni dowolnego obiektu. Po prostu zaznacz na podglądzie wybrany obszar, a Laserbox wyodrębni go i stworzy obiekt, który możesz wykorzystać we własnym projekcie. Możesz go dowolnie przekształcać i skalować, a następnie wygrawerować na dowolnym materiale.

Zaprojektuj w programie

Oprogramowanie xTool Laserbox pomoże Ci tworzyć od podstaw profesjonalnej jakości projekty. Praca z programem jest łatwa i intuicyjna, interfejs przypomina typowe programy graficzne. Przed cięciem lub grawerowaniem możesz wyświetlić podgląd swojego projektu i wizualnie umieść go na materiale. Wbudowana szerokokątna kamera 5MP zapewnia ciągły podgląd pracy urządzenia.

Grawerowanie obrotowe

Obrotowa przystawka Rotary Module umożliwia grawerowanie przedmiotów cylindrycznych i innych brył obrotowych o średnicy od 3 mm do 70 mm. Możesz dzięki niej ozdobić bombki świąteczne, piłeczki, szklanki, kubki, ołówki itp.

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2022/10/Laserbox0003.jpg
//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2022/10/Laserbox0001.jpg

Obrabiane materiały

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2022/10/Laserbox0002.jpg
//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2022/10/Laserbox0004.jpg

Specyfikacja

Polecane produkty