mTiny

Robot dla edukacji wczesnoszkolnej

mTiny to najnowszy robot Makeblock stworzony dla przedszkolnej i wczesnoszkolnej edukacji dzieci. Innowacyjny sterownik mTiny Cyfrowe Pióro to narzędzie do kodowania, które ćwiczy logiczne myślenie dzieci i umiejętności rozwiązywania problemów. Wykorzystując karty kodowe i interaktywne maty tematyczne pomaga dziecku w odkrywaniu, postrzeganiu i tworzeniu poprzez wysoce stymulujące i zabawne gry.

Zestaw do kodowania mTiny zwiększa zainteresowanie dzieci nauką matematyki, języka angielskiego, muzyki i innych przedmiotów oraz inspiruje je do zdobywania umiejętności niezbędnych w erze cyfrowej.

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/mtiny_logical-thinking_icon@2x.png

Rozwija logiczne myślenie

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/mtiny_Reading-program_icon@2x.png

Cyfrowe Pióro do kodowania

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/mtiny_Multidisciplinary-learning_icon@2x.png

Powiązania międzyprzedmiotowe

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/mtiny_Theme-pack_icon@2x.png

Interaktywne maty tematyczne

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/mtiny_No-screen_icon@2x.png

Bezpieczne dla oczu kodowanie bez ekranu

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/mtiny_kodowanie_bez_ekranu.png

Kodowanie bez ekranu

Bez konieczności korzystania z komputerów, telefonów komórkowych czy tabletów. mTiny sprawia że kodowanie i robotyka są dostępne nawet dla dzieci w wieku przedszkolnym. Brak komputera chroni oczy przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ekran. Dzieci nie rozpraszają uwagi w internecie i grach oraz w pełni angażują wszystkie zmysły w proces poznawania i nauki.

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/mtiny_bez_ekranu_icon-1.png

10+

Sposobów wyrażania emocji

30+

Interakcji z matą

50+

Kombinacji układu maty

300+

Efektów dźwiękowych

Nauka przez zabawę

Maty tematyczne, karty kodowe, książeczka z zadaniami i interakcja typu „dotknij i zakoduj” sprawiają, że nauka jest przyjemnością dla dzieci. Mogą rozwijać swoje myślenie komputacyjne, wykonując zadania przypisane do bajki lub bawić się swobodnie poznając nowe możliwości. mTiny pozwala dzieciom samodzielnie odkrywać nieznane, starając się wzmocnić ich zaufanie do samodzielnego myślenia poprzez zabawę.

Dotknij i zakoduj

Dotykaj Cyfrowym Piórem kart kodowych - mTiny odbierze instrukcje i zacznie się poruszać. Jadąc po interaktywnej macie mTiny rozpoznaje jej elementy i reaguje na nie. Innowacyjny system interakcji „dotknij i zakoduj” oraz ciekawa książeczka z zadaniami zachęcają dzieci do nauki.

Rysowanie kształtów

mTiny Discover Kit wyposażony jest w kolorowe pisaki. Mechanizm podnoszenia i opuszczania pisaka pozwala na rysowanie różnych kształtów w czasie jazdy robota. W zestawie znajdują się karty kodowe z różnymi figurami geometrycznymi. Łącząc je w programie robota możesz narysować bardziej skomplikowane kształty. mTiny potrafi też rysować litery alfabetu.

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/mtiny_kodowanie_cyfrowe_pióro.png
//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/mTiny_interaktywna_mata.png
//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/mTiny_karty_do_kodowania.png
//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/mTiny_książeczka_zadania-1.png

Bezpieczny nawet dla małych dzieci

//robotyedukacyjne.pl/wp-content/uploads/2019/10/mTiny_bezpieczny_robot_dla_dzieci.png

 • Makeblock mTiny Coding Kit

  About this product

  Robot programowany bez użycia komputera.  Cyfrowe Pióro z technologią “dotknij-i-zakoduj” pozwala na bezprzewodowe programowanie robota i sterowanie nim. 36 kart kodowych i wielofunkcyjna, interaktywna mata w postaci puzzli dają możliwość wykonywania wielu ćwiczeń z  zawartej w zestawie książeczki i zabawę z robotem.

  Zalecany dla edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

   

   

  1090,00  899,00  z VAT
 • Makeblock mTiny Discover Kit

  About this product

  Nowy mTiny Discover ma znacznie więcej kart kodowych, potrafi też rysować zaprogramowane kształty i litery. Cyfrowe Pióro z technologią “dotknij-i-zakoduj” pozwala na bezprzewodowe programowanie robota i sterowanie nim bez użycia komputera.  81 kart kodowych i wielofunkcyjna, interaktywna mata w postaci puzzli dają możliwość wykonywania ćwiczeń z bogatego zestawu scenariuszy zajęć.

  Zalecany dla edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

  1490,00  z VAT