Wyposażenie pracowni

 • Makeblock – robot mBot2

  About this product

  mBot2 – najlepszy w klasie!
  Nowa generacja legendarnego mBota. Programowany w Python3 i Scratch. Szybki wielowątkowy procesor z WiFi i Bluetooth, więcej pamięci na programy, nowe zaawansowane czujniki i kolorowy wyświetlacz. Zrealizujesz nawet najbardziej złożone projekty robotyczne, IoT i AI. Zestaw zawiera sterownik CyberPi, którego możesz używać niezależnie od robota.

  969,00  z VAT
 • Makeblock – Robot mBot-S Explorer Kit

  About this product

  Podstawowy model robota mBot programowanego w Scratch i ArduinoC. W zestawie  wyświetlacz LED Matrix wraz z elementami mocującymi. mBot-S wyposażony jest w moduł komunikacyjny Bluetooth LE nowej generacji, współpracuje niezawodnie z tabletami i smartfonami  a przy użyciu modułu Makebock Bluetooth Dongle  również z PC. mBot-S jest lepiej wyposażony niż wersja BT i równie komfortowy jak 2.4G – nie wymaga parowania z PC.

  649,00  z VAT
 • Makeblock – Smart Camera

  About this product

  Dodaj nowe możliwości do Twojego mBota!  Inteligentna kamera z funkcjami rozpoznawania i śledzenia obiektów, linii i kodów kreskowych. Współpracuje z robotami mBot, mBot2 oraz sterownikami HaloCode i CyberPi.

  649,00  z VAT
 • Makeblock HaloCode

  About this product

  Jednopłytkowy komputer zaprojektowany do nauki programowania. Dzięki wbudowanym modułom WiFi i Bluetooth oraz zintegrowanym czujnikom nadaje się szczególnie do eksperymentów z AI (sztuczna inteligencja) oraz IoT (internet rzeczy). Do wyboru graficzne programowanie w mBlock/Scratch oraz Python. Współpracuje z systemem czujników Makeblock mBuild.

  Zalecany dla uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych.

   

  159,00  z VAT
 • Makeblock mTiny Discover Kit

  About this product

  Nowy mTiny Discover ma znacznie więcej kart kodowych, potrafi też rysować zaprogramowane kształty i litery. Cyfrowe Pióro z technologią “dotknij-i-zakoduj” pozwala na bezprzewodowe programowanie robota i sterowanie nim bez użycia komputera.  81 kart kodowych i wielofunkcyjna, interaktywna mata w postaci puzzli dają możliwość wykonywania ćwiczeń z bogatego zestawu scenariuszy zajęć.

  Zalecany dla edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

  1290,00  z VAT
 • Makeblock mTiny Coding Kit

  About this product

  Robot programowany bez użycia komputera.  Cyfrowe Pióro z technologią “dotknij-i-zakoduj” pozwala na bezprzewodowe programowanie robota i sterowanie nim. 36 kart kodowych i wielofunkcyjna, interaktywna mata w postaci puzzli dają możliwość wykonywania wielu ćwiczeń z  zawartej w zestawie książeczki i zabawę z robotem.

  Zalecany dla edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

   

   

  899,00  z VAT