Wyposażenie pracowni

 • Makeblock – mBot Ranger

  About this product

  Szybki i mocny robot z bogatym wyposażeniem. Na pokładzie m.in.: żyroskop/akcelerometr, enkodery, 12 LED RGB, 10 portów do modułów zewnętrznych. Porusza się na kołach lub gąsienicach. Instrukcje budowy 3 rożnych robotów. Zestaw polecany dla klas VII-VIII i szkół ponadpodstawowych.

  Categories:
  799,00  779,00  z VAT
 • Makeblock – Zestaw Ultimate Robot Kit 2.0

  About this product

  Najbardziej rozbudowany, uniwersalny zestaw systemu Makeblock. Możesz tworzyć różnorodne konstrukcje pojazdów, manipulatorów i innych urządzeń mechatronicznych. Biblioteka przykładowych konstrukcji w formie modeli 3D ułatwi Ci pracę i zainspiruje do tworzenia własnych robotów. Programowany w Scratch, Arduino IDE i Python. Zestaw idealny do pracy metodą projektu w klasach VII-VII i szkołach ponadpodstawowych.

  Categories:
  1799,00  z VAT
 • Wyświetlacz LED Matrix 8×16 do mBota

  About this product

  Nr 1 wśród dodatków do mBota. Jeśli chcesz, aby Twój robot pokazał minę, uśmiechnął się lub zaprezentował dowolny rodzaj danych wykorzystaj do tego wyświetlacz LED Matrix.  Każda ze 128 diod LED wyświetlacza może być indywidualnie programowana, co pozwala na tworzenie dowolnych grafik i animacji.

  Categories:
  49,00  z VAT
 • Zestaw światło i dźwięk do mBota

  About this product

  Zestaw ten wspaniale rozszerzy możliwości Twojego mBot’a i pozwoli stworzyć na jego bazie nowe i niepowtarzalne konstrukcje: Robot podążający za światłem, Robot-skorpion, inteligentna lampka na biurko.

   

  Categories:
  129,00  z VAT
 • Zestaw serwo do mBota

  About this product

  Uatrakcyjnij  programowanie swojego  mBota wykorzystując do tego zestaw serwo. Umożliwi on realizację dodatkowych, ciekawych  scenariuszy zajęć.

  Categories:
  129,00  z VAT
 • Zestaw 6-cio nożny do mBota

  About this product

  Wykorzystaj zawarte w zestawie elementy mechaniczne i instrukcje do stworzenia 3  nowych robotów.  Dodatkowe belki i śruby możesz też wykorzystać do budowy własnych konstrukcji.

  Categories:
  129,00  z VAT