CyberPi 

Miniaturowy mikrokontroler z WiFi

Doskonały do nauki programowania, robotyki i eksperymentów ze sztuczną inteligencją. Współpracuje z systemem czujników mBuild i robotami mBot2. Programowany w językach Scratch i Python.

kodowany

W połączeniu z mBlock CyberPi stwarza nauczycielom wiele nowych możliwości. Umożliwia bowiem nauczanie wielu języków kodowania, od programowania blokowego Scratch po kodowanie tekstowe Python.

potężny

CyberPi to potężny komputer jednopłytkowy. Dzięki czemu może być używany do nauczania różnych przedmiotów, w tym m. in. sztucznej inteligencji AI, Data Science czy IoT.

elastyczny

W zestawie z Pocket Shield jest kompatybilny z modelami mBuild oraz wieloma innymi czujnikami Arduino, serwomechanizmami czy silnikami DC. Dzięki temu stwarza nauczycielowi większe możliwości do tworzenia jeszcze ciekawszych scenariuszy zajęć.

CyberPi - miniaturowy sterownik

CyberPi to programowalny mikrokomputer z kolorowym wyświetlaczem przeznaczony do nauki programowania, robotyki, IoT i AI.

Platforma mBlock pozwala na programowanie CyberPi nie tylko w blokowym języku Scratch, ale również w tekstowym języku Python.

CyberPi doskonale nadaje się do innowacji technologicznych, edukacji informatycznej i innych celów edukacyjnych, zapewniając więcej radości z nauczania i uczenia się.

Bogate wyposażenie

Sterownik ten posiada własny system operacyjny CyberOS, pojemną pamięć, wiele urządzeń wejściowych oraz szeroki asortyment zewnętrznych modułów i czujników.

Dodatkowy moduł Pocket Shield rozszerza możliwości CyberPi sprawia, że tworzenie jest nieograniczone. CyberPi doskonale nadaje się do innowacji technologicznych, edukacji informatycznej i innych celów edukacyjnych, zapewniając więcej radości z nauczania i uczenia się.

Polecane produkty